Katowice, Śródmieście, Piękna
dom na sprzedaż

DME-DS-237

Jedyna taka oferta! Nie przegap jej! Kupujący nie płaci prowizji. Wolnostojący dom z bezpośrednim wejściem do Parku Kościuszki. Dom mieszkalny o pow. ok. 120 m2 z garażem, położony przy ul. Pięknej, z widokiem na Park Kościuszki. Budynek usytuowany na działce o ...

Powierzchnia
120,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
620 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
14 000,00 zł
cena 1 680 000 
dom na sprzedaż - Katowice, Śródmieście, Piękna

Katowice, os. Paderewskiego, gen. Władysława Sikorskiego
mieszkanie na sprzedaż

DME-MS-236

Ustawne dwa pokoje + balkon. Lokal po remoncie. Świetny rozkład, doskonała lokalizacja.  Lokal mieszkalny o pow. 43,33 m2, usytuowany na osiedlu Paderewskiego, przy ul. Sikorskiego.  Mieszkanie  z balkonem, położone na 1- szym piętrze, w 10-cio piętrowym bloku ...

Powierzchnia
43,33 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 193,17 zł
cena 485 000 
mieszkanie na sprzedaż - Katowice, os. Paderewskiego, gen. Władysława Sikorskiego

Mysłowice
hala na sprzedaż

DME-HS-233

Na sprzedaż atrakcyjny obiekt przemysłowy w dobrym stanie technicznym, usytuowany na terenie o pow. 5959 m2 wraz z drogami dojazdowymi o pow. 3106 m2. W obrębie nieruchomości znajdują są: - budynek produkcyjny z zapleczem socjalno-administracyjnym (pow. użytkowa ...

Powierzchnia
2 465,50 m2
Powierzchnia działki [m2]
5 959 m²
Cena za m2
1 622,39 zł
cena 4 000 000 
hala na sprzedaż - Mysłowice

Chorzów
dom na sprzedaż

DME-DS-228

Budynek wielorodzinny z solidnymi najemcami. Bezpieczna inwestycja! Dwupiętrowy, wolnostojący budynek mieszkalny o łącznej pow. użytkowej 469,10 m2, usytuowany na zagospodarowanej i ogrodzonej działce o pow. 728 m2. Cena do negocjacji. Możliwość dodatkowej zabudowy ...

Powierzchnia
469,10 m2
Powierzchnia działki [m2]
728 m²
Pokoje
12 pokoi
Cena za m2
4 261,35 zł
cena 1 999 000 
dom na sprzedaż - Chorzów

Mysłowice, Brzezinka, Fabryczna
biurowiec na sprzedaż

DME-BS-227

Budynek z parkingiem idealny na realizację własnego pomysłu inwestycyjnego! Budynek optymalny do przebudowy na obiekt o funkcji noclegowej typu hostel  lub placówkę edukacyjną + duży parking!   Dwupiętrowy, kompaktowy budynek użytkowy o pow. użytkowej 1025 m2 usytuowany na ...

Powierzchnia
1 025,00 m2
Cena za m2
878,05 zł
cena 900 000 
biurowiec na sprzedaż - Mysłowice, Brzezinka, Fabryczna

Pozezdrze
działka na sprzedaż

DME-GS-226

Spełnij swoje marzenie! Kup działkę na Mazurach! Do sprzedaży piękna działka budowlana o pow. 5489 m2, położona blisko plaży gminnej malowniczego jeziora Pozezdrze oraz w pobliżu znanych miejscowości turystycznych takich jak Węgorzewo, Giżycko i Kruklanki (ok. 10 ...

Powierzchnia
5 489,00 m2
Cena za m2
70,14 zł
cena 385 000 
działka na sprzedaż - Pozezdrze
Kryteria wyszukiwania

rozumiem